دوستان یه چیزی در مورد این سایت دیوار و چیزهایی که توش میگذارن رو بگم که تجربه ی شخصی خودم و چند نفر دیگه هست.

1- همه میگن جنسشون نو هست و چند روز استفاده شده و. همش دروغه. طرف برده کارش رو باهاش راه انداخته و به قولی مالونده و چلونده و انگشت کرده حالا به دلش ننشسته یا کارش باهاش تموم شده و یا ایرادی داره و آورده گذاشته تو دیوار. حالا از اونجایی که ما ایرانی ها هرگز دروغ نمیگیم (!) مشکل اون رو نمینویسیم و دلیل واقعیِ فروشِ کالا رو نمینویسیم.

2- خیلی از کالاها دیگه از رده خارج شدن یا کارایی خودشون رو از دست دادن. به عنوان مثال مودم وایمکس Airmaster شرکت مبین نت رو مثال میزنم. این مودم وایمکس هست و میشه سیم کارت TDD-LTE رو هم روی اون گذاشت. دیگه وایمکس ارائه نمیشه و TDD-LTE ارائه میشه. این مودم ها رو بی سیم کارت گذاشتن تو دیوار و به دروغ نوشتن که (به راحتی میتونید سیم کارت اون رو بخرید). این دروغی بیش نیست. من کم مونده بود یکی از اینها رو بخرم. ولی وقتی به نمایندگی اون زنگ زدم گفت که اصلاً سیم کارت جدا فروخته نمیشه و این مودم ها کلاً از رده خارج شدن.

3- عکس هایی که گذاشته میشه رو طوری میگیرن که ایراد کالا معلوم نباشه یا خیلی کم معلوم باشه و این میان کسی هم که فتوشاپ بلد باشه میتونه عکس رو ویرایش کنه و بذاره تو دیوار. نمونه ش: خواهر زاده م یه کمد برای تو آشپزخونه تو دیوار دید. عکس ها هم بی مشکل بودن و نشون نمیدادن که خرابی داره. رفتن پای معامله دیدن پایه ها و پشت اون همش پوسیده شده ولی طرف عکسش رو نگذاشته بود!.

4- اگر قصد خرید چیزی رو داشتید سعی کنید از نمایندگی یا مغازه ای خرید کنید که دست کم فردا بتونید در صورت خرابی، یخه ی اون رو بچسبید. این زمونه کالا با گارانتیِ اصلی میخری ولی شرکت گارانتی کننده زیر بار مسئولیت اون نمیره چه برسه به سایتی مثل دیوار که فروشنده ش من و شما باشیم.

5- در آخر بگم که "کلاً سایت دیوار خر است".

:-))

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها